Interessen er stor og det er få plasser igjen til seminaret med Mads Ousdal og Kjell Terje Ringdal, førstkommende mandag på Rosenkildehuset til Næringsforeningen.
MELD DEG PÅ: Kommunisér tydeligere, tryggere og mer overbevisende
Hva skiller en god idé fra en idé som faktisk får gjennomslag? Svaret er ikke bare hva du sier – men hvordan du sier det. I dette halvdagskurset får du inspirasjon og konkrete verktøy til å kommunisere tydeligere, tryggere og mer overbevisende – enten du står på en scene, i et styrerom, i et salgsmøte eller rundt middagsbordet hjemme.
– Vi skal snakke om det å være ekte. Hvordan man formidler troverdighet, og litt om stemmebruk, kroppsspråk, blikk og dype følelser, sier skuespiller Ousdal.
– Vi skal også snakke om argumentasjon og retorikk – hvordan du har et håp om å vinne fram med å bruke retoriske grep, sier Ringdal.
Ousdal og Ringdal har i en årrekke gitt opplæring til næringslivsledere, idrettsstjerner, toppolitikere og TV-profiler – og skrevet taler og budskap for noen av landets mest synlige stemmer.