Børre Lobekk blir ny leder i Bryne Næringsforening

Tirsdag 18.mars var en epoke over da Bryne Næringsforening takket avtroppende styreleder Kåre Stokkeland for lang og verdifull tjeneste i Bryne Næringsforening. Nå går veien videre med en ny styreleder ved roret. Børre Lobekk gleder seg til å ta over.
21.mars 2025 Bryne Næringsforening
Børre Lobekk er ny styreleder i Bryne Næringsforening.

Etter 12 år i styret takket Bryne Næringsforening den 18.mars Kåre Stokkeland for lang og verdifull tjeneste, og ønsket så Børre Lobekk velkommen inn som ny styreleder i Bryne Næringsforening.

– Kåre har vært uvurderlig, og vi ønsker ham lykke til videre med pensjonisttilværelsen og alle de prosjekter han nå skal i gang med, sier Kenneth Lia som er daglig leder i Bryne Næringsforening.

Børre Lobekk har vært styremedlem i flere år og kjenner organisasjonen og verdiene godt. Han er til vanlig daglig leder i Nordic Steel.

 

SOMMERPRATEN: Det skal Børre Lobekk gjøre i sommer

 

– Vi skal nå bygge videre på et allerede godt fundament, og har ingen store planer utover å bygge, utvikle og følge sporet vi allerede går i, sa Lobekk under tiltredelsen tirsdag morgen.

Kåre Stokkeland er svært takknemlig for at det ble akkurat Lobekk som ble arvtager.

– Nei, det kunne ikke blitt bedre! Børre er rett mann, sier Stokkeland og smiler mens han fikk blomsterbukett og gode ord da han ble takket av.

Bryne Næringsforening gleder oss til å ta fatt på veien videre, skriver de i en pressemelding.

Andre liknende nyheter

Ember flytter «over veien»

Ember AS skifter adresse fra Sandnes til Stavanger.

Betaler ut tidenes største kundeutbytte

– Vi har aldri tidligere betalt ut så mye i kundeutbytte og gaver.

Flyd kommer til Egersund

Fra og med 1. april vil Flyd være til stede i Egersund, nærmere bestemt i nyrenoverte Torvgården - midt i hjertet av byen.

© Næringsforeningen 2019-2025 Sidekart Personvern og vilkår for bruk
Umbraco CMS fra MarkedsPartner