Mobiliserer næringslivet i DNB Arena

Varmestuen mottar ikke offentlig støtte og er avhengig av bidrag fra bedrifter og andre hjelpere. Hver dag serveres 80 egenproduserte middager, i tillegg til frokost for rusavhengige. Nå røyner det på økonomisk, og derfor mobiliseres det i samarbeid med partner Oilers. Det er ønskelig med 200 gjester i DNB Arena kvelden 26. oktober.
En rekke lokale artister som for eksempel Britt-Synnøve Johansen, June Kommune, Pål Mangor Kvammen og Espen Hana dukker opp. I tillegg tilbys en tre retters matopplevelse.
Prisen er kr 2500. Hvis du er interessert, kan du ringe 91815167 eller email til: post@varmestuen.no
Andre liknende nyheter
NPT kjøper 70 prosent av aksjene i Watech
NPT AS kjøper majoriteten av Watech AS og inngår partnerskap for å styrke posisjoner, utvide kompetansen og satser på videre vekst.
Tirna satser på operativ ledelse og HMS for fremtidens arbeidsliv
Tre nye fagskolemoduler skal styrke kompetansen i industri, bygg og gjenvinningsnæringene.
UiS arrangerer den andre olympiaden i ingeniørvitenskap
Verden inntar Universitetet i Stavanger neste uke. Stavanger er vertskap for den andre olympiaden